Jdi na obsah Jdi na menu
 


J.F.Kennedy a Abraham Lincoln

5. 8. 2007
1.) President Abraham Lincoln byl zvolen do úřadu v roce 1860. To lze vyčíst z historických příruček. Takže v roce 1860 se stal presidentem a zde je možno nalézt první podobnost – J.F. Kennedy byl zvolen o sto let později, v roce 1960.
2.) Dost možná vás zarazí, že president Abraham Lincoln byl zavražděn v pátek a president J.F. Kennedy rovněž.

3.) Možná jste četli, že president Abraham Lincoln byl v okamžiku atentátu právě v divadle spolu se svojí ženou. President J.F. Kennedy byl na návštěvě Dallasu v Texasu a jel autem se svou ženou. Rovněž sledoval divadlo, divadlo veřejných poct.
4.) President Abraham Lincoln byl střelen do zad, když seděl v lóži. President J.F. Kennedy byl střelen do zad, když seděl v autě.

5.) Po presidentu Abrahamovi Lincolnovi nastoupil do úřadu muž jménem Andrew Johnson. Tělo presidenta Kennedyho zavražděného v Texasu doprovázel na palubě letadla vicepresident Lyndon B. Johnson, budoucí president USA.
6.) A to ještě zdaleka není všechno. Andrew Johnson, který nastoupil po Abrahamovi Lincolnovi, byl demokrat z Jihu; Lyndon B. Johnson, který nastoupil po J.F. Kennedym, byl rovněž demokrat z Jihu - z Texasu.
7.) Oba Johnsonové byli před svým zvolením senátory.
8.) Lincolnův nástupce se jmenoval Andrew Johnson. A teď dávejte pozor... Andrew Johnson se narodil v roce 1808. Kennedyův nástupce Lyndon B. Johnson se narodil v roce 1908.
9.) Lincolna zavraždil podivný člověk, naprosto nespokojený, máme-li věřit zprávám, které dnes patří do historie. Jmenoval se John Wilkes Booth a narodil se roku 1839. Lee Harvey Oswald, který údajně zavraždil presidenta Kennedyho, byl velice nespokojený člověk, který měl soustavně nějaké problémy. Narodil se roku 1939.
10.) Postupme v našem seznamu „náhod“. Booth byl zavražděn dřív, než se dostal před soud. Oswald stejně tak: byl zavražděn, když ho převážela policie. Ještě před soudem.
11.) Tyto „náhody“ se netýkají, jak jste sami viděli, jenom presidentů a jejich vrahů, ale i jejich manželek. Paní Lincolnová, manželka presidenta Lincolna, přišla o dítě během manželova úřadu. Totéž se stalo paní Kenedyové.

12.)President Abraham Lincoln měl tajemníka jménem Kennedy. Ten ho od návštěvy divadla zrazoval. President J.F. Kennedy měl tajemníka Lincolna, který mu doporučoval, aby se vyhnul cestě do Dallasu!
13.)Johl Wilkes Booth střelil presidenta Abrahama Lincolna v divadle do zad. Pak utekl a skryl se ve skladišti. Lee Harvey Oswald střelil J.F. Kenendyho ze skladiště a skryl se v kině. Přečtěte si to znovu a přemýšlejte. Není to divné? Jeden vrah střílí v divadle a skrývá se ve skladišti, druhý střílí ze skladiště a skrývá se v kině.
14.) Spočítejte počet písmen ve jméně John Wilkes Booth a dostanete patnáctku. Ke stejnému číslu dojdete u jména Lee Harvey Oswald.

15.) Předpokládá se, že Lincolnův vrah Booth měl komplice. Nebylo to však jednoznačně dokázáno. Není ani dokázáno, že Booth Lincolna skutečně zavraždil. Stejně tak se neví zcela jistě, jestli Oswald opravdu zabil Kennedyho. Předpokládá se, že i on měl komplice, ale důkazy chybí. Podívejme se na to přímo: okolnosti ukazují na Boothe a na Oswalda, ale jaká je skutečná pravda a kolik předsudků a ukvapených soudů vypustil do světa tisk? Nevíme, a proto na to upozorňuji. To je totiž další shoda v příběhu obou mužů.
16.) Vzpomeňte si na muže zvaného Ruby, fanatika, který zabil Oswalda. Střelil ho přímo před televizními kamerami. Prodrali se přes policii, namířil a zmáčknul kohoutek. Boston Corbett byl také fanatik, i on věřil, že zabít Johna Wilkese Boothe je správné. Oba muži byli zastřeleni, protože byli obviněni z vraždy presidenta. V obou případech se říkalo, že tihle ti vrazi, Coebertt a Ruby, to udělali z přílišné věrnosti svému presidentovi. Ale ani v jednom případě nebyl prokázán skutečný motiv.

Přítomnost při některých událostech znamená víc než pouhou náhodu. Tohle přeci dokazuje, že musí existovat nějaký „božský plán“, podle něhož se entita, tvořící presidenta Abrahama Lincolna, možná vrátila jako J.F. Kennedy, aby svůj úkol dokončila.
Je třeba zdůraznit, že tohle všechno bylo napsáno a zveřejněno dávno před zvolením presidenta Billa Clintona a vicepresidenta Al Gora do čela Spojených států. Na další podobná překvapení je však třeba se v budoucnu mnohem lépe připravit...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wangle Your Blood Apply pressure on Checked

(AAlmoxoriuborb, 8. 10. 2018 0:03)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-de-vente/

40 Ways to Earlier small Your Blood Pressure

(AHipTiffkisk, 23. 7. 2018 15:00)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-zero/