Jdi na obsah Jdi na menu
 


Správná cesta pro jejich smrt?!

29. 9. 2007
Lidé jsou všežravci, dobře, mají to v genech, mají to vrozené, nikomu nebudu vyčítat, že neni vegetarián, ani já nejsem, i když si spoustu věcí odpustím.
Konzujeme prasata, krávy, ryby, králíky, slepice, někteří pojídají i maso z jelena, koně dalších zvířat... (O případech jak někdo pojídá psy, nemá cenu nic psát.)

Dobře, ty zvířata si jdou na smrt. Ale jakým způsobem je vraždí, by se také mohlo už začít více řešit! Mělo by být více kontrol, nechápu, jak může být tolik lidí, co si tu smrt zvířat úplně vychutnávají. To, že hází položivé slepice do náklaďáku, další je mrtvá a další živá, jedný chybí noha, další hlava, je opravdu hrozné, oni neuvěřitělně trpí. Bylo natočených i několik záznamů, jak ti lidé, místo toho, aby je zabíjeli tak jak mají, je neuvěřitelně trápí. (př: Objevila se ještě jedna živá slepice, a on jí šlápl dvakrát na krk, dokud jí nezlomil vaz.) A takových, a ještě horších je případů hromada.
Proč se o tom nemluví tak hodně? Jsou přeci jinné věci na práci, než řešit jestli to zvíře které stejně zemře, umře tak nebo onak.
Je to barbarské! Tady jsem uvedla jen případ se slepicemi. Koním dělají ještě horší věci!

 

Náhledy fotografií ze složky Týrání !!! Máme k tomu důvod?!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hippizaku zarostal

(Bored Comentator, 18. 3. 2010 23:18)

Najdi si praci hippizaku, blbosti tohoto typu nech kktu z greenpeace(vecne zkoureny hippici)

slepice

(takovitentamten, 26. 3. 2009 14:04)

starosti jako ty bych chtel mit