Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je hlavní světová krize? SEX?!

30. 7. 2007
Když jsem se zeptala na otázku: "Co je nebo by mohla být hlavní světová krize?" Několik lidí bez rozmyslu řeklo:"Svět bez sexu." "Co?" Pomyslela jsem si:" To opravdu tolik lidí myslí jen a jen na sex?Ano no ovšem,je to pud jak přežít, je to pud, který nás podvědomky ovládá,chceme být originální, atraktivní, skvělý  nebo naopak atd..."
Je to vzláštní... Sex nemůže přeci být ta největší krize, i když  mnohým z nás se to tak může zdát..Ale ano, když o tom tak přemýšlím, kdyby všichni z nějakého vlivu začali být neplodní, myslím že by to nejspíš největší problém byl.Ale dokud sme na tom tak jak na tom jsme, tak to je problém na takové úrovni, že by se dalo spekulovat o tom, zda to vůbec problém je:).. Můžeme být rádi, že naše planeta takový problém nemá, ale má bohužel další problémy, které souvisejí se zahubením... Takže co bude nejspíš největší krize? Že by zahubení?!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

***

(Kuzmič, 25. 9. 2008 17:31)

Hehehe:D Globální neplodnost by vůbec nebyl problém!!! Uvědom si, že bez toho by lidstvo zaniklo a život na Zemi by znatelně polepšil...

SEX

(SEX, 22. 4. 2008 8:06)

AT ŽIJE SEX SEX SEX SEXX SEX SEX!!!!!!!! :D :D :D :D