Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidé jako Paraziti..!!!

2. 8. 2007
Lidé jsou sobecký larvy kteří si neumějí ničeho vážit. Každý tedy skoro každý myslí sám na sebe, aby byl nejoblíbenější, největší borec, měl kolem sebe nejvíc známých, jen aby se o něm mluvilo atd. Ale nemyslím to jen tak. Jak se chováme k naší planětě? zabíjíme zvířata jen tak pro potěšení, pro kožichy a jídlo.Ale kolik lidí si skutečně uvědomuje, že bez zvířat bychom tu nebyli.To oni obdělávají přírodu a díky nim tu můžeme být my, můžou tu být stvoření lidi = paraziti. Kdyby zvířata zničeho nic přestali přírodu obdělávat, lidi by šli pod kytky.(Hlavně že si to všichni uvědomujeme!)
Copak je to fér? Co lidé dělají pro planetu dobře?
Vypouštějí chemikálie, znečišťují životní prostředí, budují nové eloektrárny a továrny, chovají se vůči zvířatům a přírodě nevhodně až krutě!
Chtěla bych to změnit a njakým způsobem tomu všemu pomoci,c ale vím že je to téměř nemožné.Je to jako bych chtěla z oceánu vytáhnout poraněnou velrybu a ošetřit ji lékama, které ještě nebyly vynalezeny...!
 Jestli dál bude tohle všechno pokračovat, je to cesta do hrobu.. cesta k zahubení...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

***

(Kuzmič, 25. 9. 2008 17:28)

Zabíjet kvůli jídlu je přirozenost... Ale máš pravdu, že čeho je moc, toho je příliš... Zlatej příklad je americká silně konzumní společnost... Co nesežerou, to vyhodí... Tedy místo toho, aby za 2 dny sežrali 2 kuřata, sežerou a vyhodí kuřata 4... A mluvíš-li o změnách. Jak bys to chtěla měnit a zlepšovat? To by chtěla většina z nás, jenže málokdo si uvědomuje, že společnost musí měnit skrze sebe sama a doufat, že je víc takových;)

Nice

(Kája, 4. 8. 2007 21:26)

máš nadhernej blogísek :-* I LOWE YOU